Sakız: Erytha Hotel & Resort

0

Sakız adasının en işlek yerlerinden Karkaf bölgesinin en popüler otellerinden olan Erytha Hotel & Resort, Sakız Adası Ulusal Havaaalanı noktasından taksi ile 5 dakika ile gidilmektedir. 4 yıldızlı otellerden olan Erytha Hotel & Resort’da 2 adet açık yüzme salonu, şezlong ve restorantlar mevcuttur.

Aynı zamanda otelin masa tenisi, bisiklet kiralama ve özel plaj alanı etkinliklerine katılabilirsiniz. Otele aracınız ile geldiyseniz Otel yönetimi sizlere ücretsiz otopark olanağı da sunuyor. Söz konusu otele sakız havaalanı 2,5 km, Sakız kenti ise 5 km uzaklıktadır. Vrontados köyü ise 12 km mesafededir. İnternet ihtiyacı olan kişilere ise ücretsiz Wi-Fİ internet bağlantısı sağlanmaktadır.

Karkaf şehrinin en popüler otellerinden olan Erytha Hotel 20 Ekim 2009 tarihinden bu yana konuk ağırlamakta ve 104 adet odaya sahiptir.

Dünyanın en iyi Yunanistan tur operatörü WTS'nin yaz boyunca her gün, en avantajlı fiyatları üstelik para iadesi garantisiyle gecesi 19 €'dan Yunan Adaları Turları.
Bilgi için: +90 212 237 90 60
Paylaş:

Yazar Hakkında

Kurulduğumuz günden bu yana ilk günkü heyecanımızı, mevcut ve edindiğimiz tecrübelerimizle birlikte sizinle paylaşmaktan gurur duymaktayız. Yunan Adaları'na gerçekleştireceğiniz her türlü seyahat ve etkinlikleriniz için, bütçeniz ve talebiniz doğrultusunda en iyi hizmeti sunmaktayız.

Yorum Yaz

Haberler