Santorini Adasında Romantik Balayı İçin 4 İpuçu

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Yunan Adaları’nda Balayı denildiği zaman akıllara gelen ilk isim Santorini oluyor. Volkanik bir patlama sonucunda olağanüstü bir tasarıma bürünen söz konusu ada evlenen çiftlerin balayı konusunda tercih sebebi oluyor.

Ünlülerinde balayını yaptığı Santorini Adası’nda sizlerde romantik bir balayı geçirmek istiyorsanız 4 adet önerimiz var. Dar sokakları ve muhteşem manzarası ile herkesi kendine aşık eden söz konusu ada hakkında işte 4 romantik ipuçu;

Oia Köyü

Oia Köyü

OİA KÖYÜ’NÜN MANZARASI

Santorini’nin en popüler ve en sakin köyü olan Oia köyünün kuzey ucunda bir uçurum bulunmaktadır. O uçurum üzerinden gün batımını / gün doğumunu ve Ada’nın eşsiz manzarasını doyasıya izleyebilirsiniz.

 

Red Beach

Red Beach

RED BEACH PLAJI

Normalde balayı tatilinde olan ziyaretçiler plajları tercih etmese de konu Santorini olunca uğramanızı kesinlikle öneriyoruz. Jeololik oluşumları ile siyah, kırmızı ve beyaz kumlara sahip Red Beach’ın sıcak sularında eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz.

Santorini Şarapları

Santorini Şarapları

SANTORİNİ ŞARAPLARI

Santori’nin bir çok şarap imalathane fabrikaları bulunmaktadır. Fiyat konusunda uygun, en popüler aynı zamanda en güzel şarapları balayı tatilinizde tadabilirsiniz.

 

 

Fira

Fira

FİRA

Her ziyarette olduğu günü bu ziyaretiniz esnasında’da Santorini Adasına özel hediyelik eşyaları almanızı öneriyoruz. Ada içerisinde biraz tura çıktığınız zaman hediyelik eşya satan alışveriş merkezlerini çok rahat görebilirsiniz.

Paylaş:

Bir Cevap Yaz