Yunanistan ülkesinde yer alan küçük ancak zenginliği ile ün salan adası Patmos; dışarıdan fazla bir ihtiyaç almasına kendini gerek bırakmayan kendi zenginliği içerisinde hüküm süren ve yaşayan söz konusu adayı görenlerde yaşama arzusu geliyor.

Küçük, kolay bir şekilde keşfedilebilir ve başından sonuna kadar kendi güzelliği ile sizleri kendine bağlayan Patmos Adası aynı zamanda sizleri birçok bakir koyuyla ödüllendiriyor. Ev mimarisi ile de kendini hayran bıraktıran söz konusu Ada da beyaz boyalı kireç evleri, turkuaz su yeşili gibi doğal renklerde boyanan kepenkleri, iç içe gelen avluları görmek mümkün.

Deniz ve toprağin hüküm sürdüğü Ada’ da Chora; St John Mağarası, Agriolivado, Kambos ve Grikos plajlarını görmeniz gereken ilk yerler diye not edebilirsiniz.

Paylaş:

Yazar Hakkında

Kurulduğumuz günden bu yana ilk günkü heyecanımızı, mevcut ve edindiğimiz tecrübelerimizle birlikte sizinle paylaşmaktan gurur duymaktayız. Yunan Adaları'na gerçekleştireceğiniz her türlü seyahat ve etkinlikleriniz için, bütçeniz ve talebiniz doğrultusunda en iyi hizmeti sunmaktayız.

Yorum Yaz

Haberler