Mykonos Adası Onlar İçin Vazgeçilmez

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Mykonos Adası ünlü isimlerin de vazgeçilmezi…

Yunanistan’ın en renkli ve eğlenceli adası Mykonos, ünlü isimlerin yaz tatillerinde sıklıkla tercih ettiği bir destinasyon. Mykonos Adası, Türkiye’ye yakın oluşu ve vize kolaylığı gibi sebeplerle hafta sonu kaçamakları için bire bir.

Eğlence hayatı ile ünlü Yunan Adası Mykonos, her yıl özellikle yaz aylarında ünlü ünsüz milyonlarca misafiri ağırlıyor.

Mykonos tutkunu ünlüler arasında Hilton otellerinin varisi Paris Hilton, ABD’li oyuncu Lindsay Lohan, dünyaca ünlü model Demi Rose, ünlü şarkıcı Shakira, model ve oyuncu Amanda Cerny, sosyetik güzel Eda Taşpınar, ünlü yıldızlar Mel Gibson, Sharon Stone ve Elizabeth Hurley, sosyetik güzel Aslışah Alkoçlar, moda dünyasının yıldızları Gigi Hadid ve Emily Ratajkowski,ünlü oyuncular Serenay Sarıkaya ve Kerem Bursin, Brezilyalı modeller Alessandra Ambrosio ve Sara Sampaio,tasarımcı Siren Ertan bulunuyor. Liste uzayıp gidebilir…

Peki neden Mykonos Adası?

Gece hayatı ve eğlenceden hoşlananlar için yaz tatili listesinde 1 numarayı yine Mykonos Adası aldı.

Mykonos’taki en büyük yerleşim yeri olan Hora’da dünyaca ünlü markaların dükkanlarını bulabilirsiniz. Adanın en ünlü plajı olan Super Paradise eğlence tutkunlarının ilk tercihlerinden. Genellikle sosyetenin tercih ettiği diğer ünlü plaj da Namos plajı.

Mykonos’un diğer ünlü plajları ise; Psarou, Ornos, Paranga, Elia, Malalianos ve Tourlos.

Her yıl Dünya’nın her yerinden birçok turiste ev sahipliği yapan Mykonos Adası’nda Santa Marina, Sainth John ve Semeli 5 yıldızlı lüx otellerin başında geliyor. Eğlence adasının dört yıldızlı otellerinden bazıları ise Palladium Belvedere, Leto, Theoxenia, Neos Petinos.

Paylaş:

Bir Cevap Yaz