Mykonos Tamam Zakynthos Adasını Keşfedin

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Yunan Adaları deneyimini unutulmaz anlar yaşayacağınız bir tatile dönüştürmek istiyorsanız Zakynthos Adasını Keşfedin.

Mykonos Adası ‘nın yel değirmenlerini eşliğindeki müthiş manzaralarından sıkıldınız mı? Asla. Ama belki de artık daha özel bir sahneyi denemenin zamanı gelmiştir. Bunun için en özel yer İyon denizinin muhteşem Yunan Adası Zakynthos.

Zakynthos, büyüleyici güzellikteki koyların arasına gizlenmiş küçük bir cennet. Dünyanın keşfedilmeyi bekleyen en güzel plajlarına sahne olan Zakynthos adasının batı ve kuzey kesimleri sessiz ve huzur verici.

Zakynthos Adası Turları, Yunan Adaları

Başkent Atina ve Selanik’e ulaşım kolaylığı bulunan Zakynthos Adası , dünyada görülmeye değer yerler arasında. Adını mitolojideki Zakynthos ’tan aldığına inanılan bu doğa harikası bölge, mavi mağaraları, bakir doğası, altın sarısı, beyaz inci plajları ve su altı zenginliği ile dikkat çekiyor.

Zakynthos Adasında Nerelere Gidilir, Ne Yenir, Neler Yapılır?

Mavi ve yeşilin her tonunu bulabileceğiniz Zakynthos adasında Shipwreck (Navagio) Plajı mutlaka görülmesi gereken yerlerden. Buradaki batık gemi adanın simgelerinden ve mutlaka tanık olmanız gereken bir görsel şölen sunuyor. Adanın bir diğer simgesi Blue Caves yani mavi mağaralar; Turkuaz mavisi deniz arasına sokulmuş küçük mağaralar arasında yüzmek istiyorsanız tam da aradığınız yerdesiniz.

Mykonos Tamam Zakynthos Adasını Keşfedin

Zakynthos Island Blue Caves / Zakintos Adası Mavi Mağaralar

Kaplumbağa turlarına katılın. Deniz kaplumbağalarının uğrak yerleri olan koylara düzenlenen tekne turları Zakynthos adasında oldukça popüler.

Zakynthos (Zante) Town; adaya ilk geldiğinizde sizi karşılayan küçük sevimli bir kasaba. Sahil boyunca uzanan yürüyüş yolunda gezerken şirin restoranlardan birini uğrayıp leziz deniz ürünlerinin tadına bakabilirsiniz.

Zakynthos (Zante) Video

Zakynthos’da 3 Gece, 4 Gün Oda / Kahvaltı konaklama 49 € Zakynthos Adası Turları için tıklayınız >

Paylaş:

Bir Cevap Yaz