En Güzel Yunan Adaları Hangisi?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Hangi Yunan Adalarını mutlaka görmeliyiz? Yunan Adaları ile ilgili her türlü bilgiyi Google Trips uygulaması sayesinde akıllı cep telefonlarınız da bulabileceksiniz.

Dünyanın en büyük teknoloji firmalarından Google, seyahat seven kullanıcıları için yeni bir uygulamayı piyasaya sunuyor. Yeni mobil seyahat uygulaması, henüz yayına sunulmadı ancak birkaç grup tarafından test ediliyor. Google şirketinin son açıklamasında uygulama hakkında bilgiler, uygulama iç – dış ekran görüntüleri de yer aldı.

Trips adı ile yayınlanacak olan seyahat uygulaması, Turistlik yerler, restorantlar, yerel ulaşım seçenekleri hakkında kullanıcıları bilgi sahibi yapıyor. Aynı zamanda kullanıcılar, yerler hakkında güncelleme yapabilecek ve seyahatlarını detaylı olarak programa kayıt edebilecektir. Şu an için Google Local Guides uygulamasını kullanan kıdemli üyeler tarafından test edilmektedir. Testlerin bitiminden sonra da genel olarak tüm Local Guides üyelerine girişler ücretsiz olarak açılmış olacak.

Google, kullanıcılarına bu uygulamayı kullanması ile güzel avantajlar sunuyor. Bu avantajlardan en popüleri de Google ürünlerine ve özelliklerine erken erişim imkanı bu avantaj sayesinde Google Test ekibine katılabilirsiniz.

Paylaş:

Bir Cevap Yaz