BoraJet ile İstanbul-Mykonos seferleri başlıyor

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Bu yaz en çok konuşulacak kampanyalardan biri olan Bora Jet Yaz Kampanyası ile Yunan Adaları’na gitmek artık çok kolay 22 Haziran’da başlayacak olan İstanbul-Mykonos seferleri 18 Eylül 2016 tarihine kadar devam edecektir.

Yunan Adaları arasında en popüler ada olan Mykonos Adası‘na 22 Haziran’dan 16 Eylül’e kadar Haftada üç kez karşılıklı olmak üzere direkt uçuş sağlayan Bora Jet tatilcileri sevindirdi. İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı‘ndan Mykonos Havalimanı‘na iniş sağlayan Bora Jet, Yunanistan’ın gözde adası Mykonos Adası’na ulaşımı çok kolaylaştırıyor.

BoraJet Duyurusu;
22 Haziran itibariyle her Çarşamba, Perşembe ve Pazar günleri Borajet Comfort Class veya Business Class ikili koltuk rahatlığında yerinizi ayırtarak, ücretsiz ve özel ikramlarla Sabiha Gökçen-Mykonos karşılıklı uçuşlarından yararlanabilir ve yazın tadını bu güzel adada çıkarabilirsiniz.

Mykonos Adası‘nda muhteşem bir yaz tatili geçirmek için BoraJet Yaz Kampanyası ve en avantajlı fiyatlarla Mykonos Adası Turları sizi bekliyor. İstanbul-Mykonos BoraJet kampanyası detayları ve Mykonos tur programı için bize ulaşabilirsiniz.

Yunan Adaları arasında en doğru tercih: Mykonos!

85 kilometrekarelik, küçük sayılabilecek bir Ege Adası olan Mykonos, Kykland Adaları grubuna bağlı boz bir ada. Uluslararası jet sosyetenin gözde tatil yerlerinden biri olan Mykonos sokaklarında ünlü bir simayı pervasızca yürürken görebilirsiniz. Güzelliğinin yanında sosyetik olmasının da etkisiyle en pahalı Yunan Adası da Mykonos’tur. Ancak pahalılığına rağmen, yaz aylarında Mykonos’ta kalacak yer bulabilmek için çok önceden rezervasyonunuzu yaptırmanız gerekir.

Paylaş:

1 Yorum

  1. Bildiriminiz için teşekkürler gitmek istediğim adalardan olan mykonos adasına artık daha rahat bir şekilde gidebilecem.

Bir Cevap Yaz