Matala Festivali Başladı

0

Girit Adasının en eğlenceli ve en hareketli yerlerinden Matala, festivallerine devam ediyor. Bu yıl altıncısı düzenlenen Matala Festivali Haziran ayının 17, 18 ve 19 unda yapılacak. Bir çok firmanın da sponsor olduğu bu festival ‘de plaj etkinlikleri ve konserler olmak üzere eğlenceli vakitler sunulacak.

Türkiye ‘den Matala ya gitmeyi düşünüyorsanız maalesef bunu uçak seferi ile yapamazsanız. Türkiye – Yunanistan (Girit Adası) uçak seferleri maalesef bulunmamaktadır. Girit Adasına gidebilmek için öncelikle Atina’ ya uçmanız gerekmektedir. Ardından ise aktarma yaparak gidebilirsiniz. Eğer hava yolunu kullanmak istemiyorsanız Türkiye ‘den günübirlik deniz seferleri de mevcut. Girit adasına geçiş yaptıktan sonra oradan Matala’ ya çok rahat bir şekilde gelebilirsiniz.

Üç gün boyunca sürecek olan bu festival hakkında fotoğrafları aşağıdaki galeri de görebilirsiniz.

 

MATALA FESTİVALİ GALERİ:

MATALA FESTİVALİ – VİDEO:

Dünyanın en iyi Yunanistan tur operatörü WTS'nin yaz boyunca her gün, en avantajlı fiyatları üstelik para iadesi garantisiyle gecesi 19 €'dan Yunan Adaları Turları.
Bilgi için: +90 212 237 90 60
Paylaş:

Yazar Hakkında

Kurulduğumuz günden bu yana ilk günkü heyecanımızı, mevcut ve edindiğimiz tecrübelerimizle birlikte sizinle paylaşmaktan gurur duymaktayız. Yunan Adaları'na gerçekleştireceğiniz her türlü seyahat ve etkinlikleriniz için, bütçeniz ve talebiniz doğrultusunda en iyi hizmeti sunmaktayız.

Yorum Yaz

Haberler