Kapıda Vize ile Yunan Adaları

0

Kapıda alacağınız vize ile kolayca ulaşabildiğiniz Yunan Adaları büyük ilgi görmeye devam ediyor.

Kumsalları, doğal güzellikleri ve nefis Akdeniz mutfağı ile Yunan Adaları bu yıl da Türk turistlerin en çok ziyaret ettiği destinasyonlardan.

Vizem yok diye üzülmeyin, kapıda vize uygulaması bu yıl da devam ediyor…

Türk turistlerin yoğun ilgisi üzerine Yunan hükümeti de vize işlemlerini kolaylaştırmak için kapıda vize uygulamasını yürürlüğe koydu. Kapıda vize uygulaması esaslarına göre Türkiye sınırlarına yakın olan ve Türkiye sahillerinden feribotla kolaylıkla ulaşılabilen Meis, Kos, Sakız, Samos, Sisam, Rodos ve Midilli adalarına kapıda vize uygulaması gerçekleştiriliyor.

Kapı vizesi nasıl alınıyor?

Nisan ve Ekim ayları arasında yapılan bu uygulama ile yüksek sezonda Türkiye’den gelen ziyaretçilere kolaylık sağlanması amaçlanıyor. Kapı vizesi için feribot gidiş dönüş biletinin yanında iki adet biyometrik fotoğraf, kimlik fotokopisi, 6 ay geçerli pasaport, vize başvuru formu, otel rezervasyonu ve vize bedelinin ilgili acenteye verilmesi gerekiyor. Yeşil Pasaport sahipleri bilindiği gibi sadece pasaportları ile adalara kolayca ulaşıyor.

Dünyanın en iyi Yunanistan tur operatörü WTS'nin yaz boyunca her gün, en avantajlı fiyatları üstelik para iadesi garantisiyle gecesi 19 €'dan Yunan Adaları Turları.
Bilgi için: +90 212 237 90 60
Paylaş:

Yazar Hakkında

Yorum Yaz

Haberler