Girit Adası Kum Heykeli Festivali Başladı

0

Yunanistan’ın Girit Adasında ilk defa gerçekleşecek kum festivali bugün başladı. İraklio ilinin Ammudara bölgesinde ilk defa düzenlenecek Girit Kum Festivali, 12 Ağustos’a kadar devam edecek.

Girit Adası Kum Heykeli Festivali‘ni düzenleyen organizatörlerin yapmış olduğu açıklamaya göre; Yunanistan’ın ilk kum festivali olacağından ücretsiz yapılma kararı alındı. 12 Ağustos’a kadar devam edecek Kum Festivaline ünlü heykeltraşlardan olan Manolis Harkutsis, Ukrayna kökenli Profesör Yuri Misko ve Heykeltıraş Liudmila Mikso ile Ksiropotamos’da katılacağını açıkladı.

Kumdan Yapılan Harikalar

Bu yıl ilk defa düzenlenecek festivalin ilk konusu ise Deniz oldu. Etkinliğe katılacak herkes sahil de Deniz konulu kum çalışmalarını yapabilecek.

Dünyanın en iyi Yunanistan tur operatörü WTS'nin yaz boyunca her gün, en avantajlı fiyatları üstelik para iadesi garantisiyle gecesi 19 €'dan Yunan Adaları Turları.
Bilgi için: +90 212 237 90 60
Paylaş:

Yazar Hakkında

Kurulduğumuz günden bu yana ilk günkü heyecanımızı, mevcut ve edindiğimiz tecrübelerimizle birlikte sizinle paylaşmaktan gurur duymaktayız. Yunan Adaları'na gerçekleştireceğiniz her türlü seyahat ve etkinlikleriniz için, bütçeniz ve talebiniz doğrultusunda en iyi hizmeti sunmaktayız.

Yorum Yaz

Haberler